1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Kırık Anahtar Görmek Tabiri Nedir? Rüyada Kırık Anahtar Ne Demektir?
Rüyada Kırık Anahtar Görmek Tabiri Nedir? Rüyada Kırık Anahtar Ne Demektir?

Rüyada Kırık Anahtar Görmek Tabiri Nedir? Rüyada Kırık Anahtar Ne Demektir?

Rüyada Kırık Anahtar Görmek, Anahtar Değiştirmek, Anahtar Hediye Etmek, Anahtar Fırlatmak ne demektir ve ne şekilde yorumlanmakta ve nasıl tabir edilmektedir?

A+A-

Rüyada Kırık Anahtar Görmek nasıl tabir edilmektedir?

Sağlık sorunları ile uzun bir süreden beri uğraşan bir kimsede çok üzücü bir haber alınacağına, kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, sevilen kişilerin arasını bozan bir kişi ile yüzünden eşlerin arasının açılacağına, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına ve uzun yıllardan beri hayal edilen şeylerden uzaklaşılacağına yorulur.

Rüyada Anahtar Değiştirmek

Kişinin, akrabalarından birinin hayırsız bir evlada sahip olacağına, bu evladın aile bireylerini ve akrabalarını kötü duruma düşüreceğine, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, bu yüzden bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine işaret eder. Aynı zamanda, yakın bir arkadaşa ve maddi olarak büyük bir kazanca veda edileceğine delalettir.

Rüyada Anahtar Hediye Etmek

Rüyayı gören kişinin, yeterli ve düzenli beslenmesi, kendisine dikkat etmesi ve düzenli bir hayat sahip olması sayesinde sağlıklı bir vücuda sahip olacağına, hayatını ailesine adayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Anahtar Teslim Etmek

İş hayatında çok sorun yaratan bir durumun iş hayatında büyük tecrübe sahibi birisinin akıl hocalığı yapması sayesinde düzeltileceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine rivayet edilir. Aynı zamanda, çıkılacak bir seyahatten hem iş hem aşk konularında güzel gelişmelerle dönüleceğine alamettir.

Rüyada Anahtar Fırlatmak

Yapılan bir iş karşılığında verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü uykusuz ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, bu yüzden atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, kısa süre içinde yalnız kalınacağına, başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına ve bu durumdan yararlanmak isteyen kişilerin çeşitli yollara başvuracaklarına yorumlanır.

Rüyada Anahtar Sakladığını Görmek

Kişinin, elinde olmadan sosyal hayatında yaşadığı bir kırgınlıktan ötürü büyük bir üzüntü duyduğuna, yaptığı bir hatanın bir türlü peşini bırakmayacağına, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına, sevdiği bir kişi ile ayrılık yaşayacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına ve çok sevdiği bir eşyayı kaybedeceğine rivayet edilir. Aynı zamanda, zor bir yol girildikten sonra yardım konusunda söz veren herkesin sırt çevireceğine ve bu yüzden bazı kişilerle aranın açılacağına yorulur.

Rüyada Anahtar Ve Anahtarlık Görmek

Anne baba dualarının alınması sayesinde istene her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına ve gidilen yolda çok başarılı olunacağına alamet eder. Ayrıca, eşler arasında yaşanan ve bazı kişiler tarafından körüklenen kavgaların sona ermesi için çalışılacağına ve işlerden kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için harcanacağına işaret eder.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.